СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
контакти

Про DEFENDA

Про DEFENDA фото 1 Defenda


Разом з вами і для вас ми створюємо якісний продукт, безперервно розвиваючись, аби дотримуватися найвищих стандартів агробізнесу. У 2017-му році до складу LNZ Group приєдналась компанія УкрАгроПротект – компанія-дистриб’ютор генеричних засобів захисту рослин, що відповідає всім вимогам сучасного аграрія. Сьогодні компанія УкрАгроПротект представляє нове покоління генеричних засобів захисту рослин під брендом DEFENDA.


Місія бренду DEFENDA – забезпечити українського виробника якісними та доступними засобами захисту рослин, забезпечити необхідну технологічну та фінансову підтримку, сприяти фінансовому успіху агровиробника. Розстановка сил на ринку засобів захисту рослин вже змінилася назавжди. Мультинаціональні компанії зробили величезний внесок в розвиток аграрної науки, наша ж мета – зробити якісні генеричні препарати доступними для кожного аграрія.


До лінійки портфелю входить 80 препаратів (33 гербіцидів, 15 фунгіцидів, 15 інсектицидів, 9 протруйників, а також 2 регулятори росту, 2 прилипачі, 3 десиканти та фумігант). До преміальної лінійки генеричних ЗЗР включено як відомі вже раніше на ринку препарати (гербіциди Айдахо, Сумаро, Аксакал, Бетагард, Напалм та Сора-Нет, фунгіциди Меценат та Абсолют, інсектициди Бомбардир, Альфа Супер), так і нові. Засновник LNZ Group Дмитро Кравченко назвав застосування генериків новою епохою захисту рослин та відзначив, що холдинг співпрацює виключно з найкращими виробниками, що витримали жорстку конкуренцію в умовах вимог до захисту навколишнього середовища.


LNZ Group має власний офіс у Китаї та напряму співпрацює з потужними заводами на кшталт Nutrichem, Redsun, Iprochem тощо. Холдинг свідомо відмовився від власного виробництва в Україні, дбаючи про місцеву екологію.


Про DEFENDA фото 2 Defenda

Близкість

Компанія знаходиться якнайближче до своїх клієнтів в регіонах;

Про DEFENDA фото 3 Defenda

Відкритість

Компанія готова показувати та ділитись з партнером своїм досвідом;

Про DEFENDA фото 4 Defenda

Прогнозованість

Ми будуємо довгострокову стратегію на партнерство та спільний розвиток;

Про DEFENDA фото 5 Defenda

Якість

Компанія працює з кращими заводами-виробниками в Китаї за сучасними технологіями з високим контролем якості.