СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
контакти

Про LNZ Group

LNZ Group – український вертикально-інтегрований агропромисловий холдинг, що спеціалізується на торгівлі посівним матеріалом та засобами захисту рослин, вирощуванні зернових та технічних культур, тваринництві і зернотрейдерській діяльності. Утворений на базі Лебединського насіннєвого заводу.


Компанія розвиває агровиробництво, насінництво та дистриб’юцію. Обробляє понаяд 90 тис. га землі, що розподілені на 3 виробничо-територіальні кластери та має більше 3,5 тис. працівників у сезон. До складу LNZ Group входять понад 85 агрофірм, а також спеціалізований завод по виробництву кукурудзи, багатофункціональний завод по виробництву насіння пшениці, ячменю, гороху, сої, соняшнику, льону, спельти, 2 елеватори в Черкаській та Сумській областях, 10 логістичних центрів та власний митний склад.


Агрохолдинг LNZ є багаторічним партнером у наданні послуг з вирощування насіння різних культур для провідних світових компаній-селекціонерів: Monsanto, Syngenta, Dow Seeds, DuPont Pioneer, Limagrain та інших, а також офіційним дистриб'ютором німецької компанії Bayer в Україні.


У листопаді 2018 року група компаній LNZ вивела на український ринок новий бренд генеричних засобів захисту рослин DEFENDA. Наразі до лінійки бренду входить 80 препаратів.


Окрім основної діяльності, група компаній LNZ широковідома своїми соціальними ініціативами. Протягом 2015 року компанія інвестувала у соціальну сферу сіл району понад 20 млн грн та сплатила до держави понад 67 млн податків. У подальшому співпраця холдингу з громадами та окремими організаціями набрала ще більших обертів.


Перехід на сайт LNZ Group