СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
контакти

Про LNZ Group

LNZ Group – український вертикально-інтегрований агропромисловий холдинг, що спеціалізується на торгівлі посівним матеріалом та засобами захисту рослин, вирощуванні зернових та технічних культур, тваринництві і зернотрейдерській діяльності. Утворений на базі Лебединського насіннєвого заводу.


Компанія розвиває агровиробництво, насінництво та дистриб’юцію. Обробляє 70 тис. га землі та має більше 3 тис. працівників у сезон. До складу LNZ Group входять 33 агрофірми, а також спеціалізований завод по виробництву кукурудзи, багатофункціональний завод по виробництву насіння пшениці, ячменю, гороху, сої, соняшнику, льону, спельти, 2 елеватори в Черкаській та Сумській областях, 5 логістичних центрів та власний митний склад.


Агрохолдинг LNZ є багаторічним партнером у наданні послуг з вирощування насіння різних культур для провідних світових компаній-селекціонерів: Monsanto, Syngenta, Dow Seeds, DuPont Pioneer, Limagrain та інших, а також офіційним дистриб'ютором німецької компанії Bayer в Україні.


У листопаді 2018 року група компаній LNZ вивела на український ринок новий бренд генеричних засобів захисту рослин «DEFENDA», до лінійки якого увійшли 46 препаратів (23 гербіциди, 6 фунгіцидів, 6 інсектицидів, 7 протруйників, а також регулятор росту, прилипачі та десикант).


Окрім основної діяльності, група компаній LNZ широковідома своїми соціальними ініціативами. Протягом 2015 року компанія інвестувала у соціальну сферу сіл району понад 20 млн грн та сплатила до держави понад 67 млн податків. У подальшому співпраця холдингу з громадами та окремими організаціями набрала ще більших обертів.Перехід на сайт LNZ Group